KONST / Litografier / Färglitografi 8474063
nr 847 4063
Färglitografi
oidentifierad konstnär, "Aqua", 49/300, signerad, motivets mått: 48x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:35:03
16/9 13:21:42
16 sep